Dotykové sklo Lenovo S60

Lenovo S60 dotykové sklo V případě, že Vám Vaše Lenovo S60 spadlo a měli jste štěstí v neštěstí, odnesla si to jen dotyková plocha, přičemž LCD displej zůstal celý. Problém je...
Doporučená nabídka SEMA-FOR

Skladem • 1 varianta87 Kč100 % • 1 015 recenzíDalší informace

Pro značku telefonu
Lenovo

Pro značku telefonu
Lenovo

Lenovo S60 dotykové sklo

V případě, že Vám Vaše Lenovo S60 spadlo a měli jste štěstí v neštěstí, odnesla si to jen dotyková plocha, přičemž LCD displej zůstal celý. Problém je to, že jeho velká část je pokryta pavučinou, která znepříjemňuje viditelnost. To však není všechno. Dalším problémem a zdrojem vypětí nervozity jsou nepřesné reakce, které způsobuje poškození dotykové plochy. Vy tam musíte na to, co chcete zvolit ťukat vícekrát, telefon špatně reaguje, vybírá úplně jiné volby než ty, které jste chtěli co určitě nepřispívá Vaší psychické pohodě. Změňte to.

První krok k této změně provedete právě u nás tím, že si objednáte novou, originální a kvalitní dotykovou plochu, která zaručí, že bude znovu vše v pořádku.

Lenovo S60 dotykové sklo máme skladem na našem eshopu

Hned poté, co si ji objednáte Vám musíme říci, že výměna samotné dotykové plochy patří k náročnějším TECHNOLOGICKÝM procesům. Je to zejména kvůli tomu, že vyžaduje profesionální a velmi přesné přilepení k Vašemu LCD displeji. Její samostatná výměna se tak doporučuje pouze pokročilým uživatelům, kterým může pomoci video.

Pokud mezi ně nepatříte máte ještě dvě možnosti. Tou první je objednávka kompletního dílu v podobě nového LCD displeje, který je již předpřipravený na výměnu a spojený s dotykovou plochou, což slibuje opravdu snadnou výměnu, přičemž tento LCD displej s dotykovou plochou u nás najdete ZDE.

Druhou možností je, že se obrátíte na odborníky, ve Vašem městěa nejbližším servisu mobilních telefonů. Celková výměna je tedy jen na Vás a začíná tím, že si u nás tento servisní díl objednáte. Přesné doteky a průzračný display mohou být znovu realitou již brzy. https://www.youtube.com/watch?v=RZEiNZ3pPXs

Lenovo S60 můžete najít pod názvem:

Dotyková plocha Lenovo S60

Lenovo S60 dotykové sklo

Lenovo S60 digitizer

Pro daný servisní díl pro Lenovo S60 poskytujeme záruku 2 roky. Než se pustíte do výměny Vaše Lenovo S60 dotykové plochy musíme Vás upozornit na to, že za neodbornou manipulaci vedoucí k poškození dotykového skla, případně Vašeho smartphonu neneseme odpovědnost. Proto pokud si na výměnu netroufáte nechte to na odborníky ve Vašem městě.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Lenovo, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na čísle: 792 419 305. Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Produkt zatím nemá žádné recenze.