LCD Displej LG Optimus L9

LG

Pro značku telefonu
LG

LG Optimus L9 LCD displej

Zdatným reprezentantem střední třídy od LG je model Optimus L9. Ten přináší svým uživatelům jistý standard, který tvoří dvoujádrový procesor, až 1GB RAM, vyladěné uživatelské prostředí, 5Mpx fotoaparát, oblíbený operační systém Android a také pěkný 4,7 "LCD displej.

Pokud vlastníte tento smartphone a z jakýchkoliv nešťastných důvodů Váš LCD displej došel k úhoně, vítejte u nás na tom správném místě. Nabízíme Vám totiž nový, LG Optimus L9 LCD displej. Dobré telefony se vždy vyplatí opravit, proto neváhejte a dopřejte Vašemu LG Optimus L9 druhou šanci s novým LCD displejem.

LG Optimus L9 lcd displej je kompatibilní s nasledujícimi zařízeními:

LG Optimus L9 I

LG optimus p760

LG optimus p765

LG optimus p768

Věříme, že se rozhodnete správně a proberete odpovědnost vůči svému smartphonu. V tomto případě Vás již čeká pouze rozhodnutí ohledně výměny samotného LCD displeje. Jde o složitější proces, který doporučujeme provádět svépomocí pouze pokročilým nebo technicky zdatným uživatelům, kterým zaručeně pomůže následující video. https://www.youtube.com/watch?v=iuMJoERZrVc

LG Optimus L9 můžete najít pod názvy: náhradní displej LG Optimus L9

LG Optimus L9 lcd displej

LG Optimus L9 displej

LG Optimus L9 dotykový displej

Na daný servisní díl pro LG Optimus L9 poskytujeme záruku 2 roky. Za neodbornou manipulaci, která by mohla vést k poškození buďto našeho servisního dílu, nebo Vašeho smartphonu neručíme. Proto Vám ostatním doporučujeme, abyste výměnu LCD displeje nechali na profesionály, kteří za Vás rádi ponesou případné její rizika. Dříve, než se nadějete bude displej Vašeho LG Optimus L9 znovu zářit a vrátí Vašemu telefonu všechno to ztracené, o co přišel rozbitím LCD displeje.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro váš mobilní telefon značky LG, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected]  nebo telefonicky 0907 773 049. Jsme vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Produkt zatím nemá žádné recenze.