LCD Displej + Dotykové sklo Honor 8X

Huawei Honor 8x lcd displej + dotykové sklo Honor 8x od společnosti patřící pod koncern Huawei je povedeným kouskem s výkonným procesorem Kirin 710 s frekvencí 2,2 GHz. Výkon...
Garantovaný nákup z pamitech.cz

Pro značku telefonu
Honor

• , zakoupeno v mobilprovás

• Vše jak má být

Bezproblémová výměna, displej super.

• , zakoupeno v emobilshop

Vše funguje jak má. Děkuji.

Děkujeme za pozitivní hodnocení zboží zakoupeného v našem eshopu.
    Naplňuje nás práce, když vidíme spokojeného zákazníka. Ceníme si vaši důvěru a těšíme se na další objednávku :)

• Správné rozměry
    • Dobrá dodací lhůta
    • Neoriginalní, ale kvalitní díl
    • Trošku vyšší cena

Děkujeme za pozitivní hodnocení zboží zakoupeného v našem eshopu.
    Naplňuje nás práce, když vidíme spokojeného zákazníka. Velmi si ceníme vaši důvěru a těšíme se na další objednávku :)

Pro značku telefonu
Honor

Huawei Honor 8x lcd displej + dotykové sklo

Honor 8x od společnosti patřící pod koncern Huawei je povedeným kouskem s výkonným procesorem Kirin 710 s frekvencí 2,2 GHz. Výkon podporuje technologie GPU Turboschopná zvládnout nejnáročnější operace. Operační paměť má nadstandardní velikost 4 GB a ještě více podtrhuje bezproblémový výkon zařízení.

Uživatelské prostředí je řešeno operačním systémem Android 8.2 doplněném o uživatelskou nadstavbu EMUI 8.2. Jednou s největších předností Honoré 8x je duální fotoaparát s rozlišením 20 Mpx doplněném o 2 Mpx snímač pro zachycování profesionálních snímků s rozostřeným pozadím. Integrovaný LED blesk zajistí podporu focení při zhoršených světelných podmínkách.

Přední kamera s rozlišením 16 Mpx bude skvělým prostředkem pro tvorbu dokonalých selfíčok. Interní paměť poskytuje prostor velikosti 64 resp. 128 GB při dražší variantě. Samozřejmostí je rozšíření pomocí paměťové karty microSD do velikosti 400 GB. Při každodenním neustálém využívání smartphonu oceníte baterii s velkou kapacitou 3750 mAh.

Provedení Honoré 8x zaujme na první pohled stylovou skleněnou konstrukcí a obrovským bs rozlišením 2340 x 1080 px a poměrem stran 19,5: 9. Displej má minimální rámeček a vrchní část zdobí trendový výřez.

Právě displej je nejvíce zranitelnou částí celého zařízení. Velmi snadno se může stát, že se vám na skle vyskytne prasklina. V horším případě se poškodí celý LCD displej a čitelnost se výrazně zhorší.

Pokud patříte k těm méně šťastnějším a odnesl si to rovnou celý displej, nabízíme vám pomocnou ruku v podobě nového LCD displeje s dotykovým sklem pro váš Huawei Honor 8x. Nechcete utrácet desítky eur za drahou výměnu? V tom případě vám určitě pomůže následující video popisující celý proces výměny. https://www.youtube.com/watch?v=t4sZJwU8cqA

Huawei Honor 8x naleznete pod názvy:

• Huawei Honor 8x LCD
  • dotyková plocha Huawei Honor 8x
  • Huawei Honor 8x LCD Displej
  • výměna Huawei Honor 8x
  • displej Huawei Honor 8x
  • dotykové sklo Huawei Honor 8x
  • dotykové sklíčko Huawei Honor 8x

Pro daný servisní díl pro Huawei Honor 8x poskytujeme záruku 2 roky.Ak si raději přece jen připlatíte a spolehnete se na odbornou práci, navštivte servis mobilních telefonů.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Huawei, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v mobilprovás

• Vše jak má být

Bezproblémová výměna, displej super.

• , zakoupeno v emobilshop

Vše funguje jak má. Děkuji.

• Správné rozměry
    • Dobrá dodací lhůta
    • Neoriginalní, ale kvalitní díl
    • Trošku vyšší cena

emobilshop.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MOBILAGENCY.CZ

Podsvícení o 50% menší než u původního displeje

• , zakoupeno v Mobilmax

Všechno krásně pasuje a funguje. Obchod vizuelně kontroluje zboží před odesláním.

• , zakoupeno v emobilshop

• Displej je ještě nevyzkoušený , neboť dcera pro kterou je ještě není doma.