LCD Displej + Dotykové sklo Huawei Honor 9 lite

Huawei Honor 9 lite lcd displej + dotykové sklo Čínský výrobce Huawei je na našem trhu již opravdu dlouho. Od té doby si prošel opravdu strastiplnou cestou, kdy začínal s...
Doprava zdarma, Do 3 dnů

Huawei

Pro značku telefonu
Huawei

Huawei Honor 9 lite lcd displej + dotykové sklo

Čínský výrobce Huawei je na našem trhu již opravdu dlouho. Od té doby si prošel opravdu strastiplnou cestou, kdy začínal s levnými telefony, pro nenáročné uživatele, kteří se soustředí pouze na základní funkce jako telefonování a SMS.

Dnes u nás patří Huawei ke špičce, kde dokonale začlenil i svou dceřinou divizi Honor. Výsledkem jsou mnohé zdařilé kousky, kam jednoznačně spadá i počin Huawei Honor 9 lite.

Jde o odlehčenou verzi vlajkové lodi, která si díky svým parametrům a příjemné cenovce získala opravdu množství příznivců. Může za to i atraktivní design, ve kterém najdeme osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 659, grafický čip Mali-T830, 4 GB RAM a 64 GB úložiště pro Vaše multimediální soubory.

Kvality podtrhuje i přítomnost 13 Mpix fotoaparátu s duálním senzorem, kde stejné vlastnosti nabídne i přední kamera. Pokud hledáte nový LCD displej s dotykovým sklem právě na tento kousek, jste tady správně.

Tento servisní díl máme k dispozici okamžitě. Stačí pár kliků a Váš nový Huawei Honor 9 lite LCD displej s dotykovým sklem máte doma. Kromě skvělé cenovky Vás jistě potěší také to, že si ho můžete vyměnit i sami, přímo v pohodlí Vašeho domova.

Na to, jak vyměnit LCD displej s dotykovým sklem se podívejte v tomto videu, které Vás provede celým postupem. Ani se nenadějete a Váš LCD displej s dotykovým sklem budou jako předtím. https://www.youtube.com/watch?v=syauGajKeb4

Huawei Honor 9 lite naleznete pod názvy: dotykové sklíčko na Huawei Honor 9 lite

Huawei Honor 9 lite dotykové sklo

LCD Huawei Honor 9 lite

Huawei Honor 9 lite LCD Displej displej Huawei Honor 9 lite

Huawei Honor 9 lite dotyková plocha

Pro daný servisní díl pro Huawei Honor 9 lite poskytujeme záruku 2 roky. Společnost Honor se naštěstí nerozhodla na spojení částí konstrukce použít lepidlo. Oprava tedy není technicky náročná a zvládne ji i neškolený uživatel.

Video ukazuje, jak je možné zařízení rozebrat. Poté už stačí jen odstranit starý poškozený displej a nalepit nový. Když je vše hotovo, zařízení složte a můžete jej začít naplno používat.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Huawei, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Produkt zatím nemá žádné recenze.