LCD Displej + Dotykové sklo Meizu Mx6

Meizu

Pro značku telefonu
Meizu

Meizu Mx6 lcd displej + dotykové sklo

Nová vlajková loď od čínského producenta Meizu pro rok 2016 se řadí k naprosté špičce. Čekejte tedy 10-jádrový procesor Helio X20 MTK6797, grafický čip Mali-T880, 4GB operační RAM paměti, přítomnost konektoru USB Typu C, čtečku otisků prstů, rychlé nabíjení baterie s kapacitou 3 060 mAh, 12 Mpix fotoaparát se senzorem od Sony, který umožňuje nahrávat 4K video, 32 GB úložiště, přední 5 Mpix kameru, Android 6.0 s nástavbou Flymo 5.2, design inspirovaný u Apple a množství funkcí, které si vychutnáte na 5,5'' Full HD displeji od Sharpu s technologií TDDI LCD.

Vše je krásně do chvíle, dokud se Vám tento Meizu MX6 LCD displej s dotykovým sklem nerozbije a nastává velký problém. Vyřešte ho jednou provždy, objednáním tohoto servisního dílu Meizu MX6 LCD displeje + dotykového skla. https://www.youtube.com/watch?v=PzLWvpfN8F4

Meizu MX6 můžete najít pod názvy:

• Meizu MX6 lcd displej
  • lcd display Meizu MX6
  • dotykové sklo Meizu MX6
  • dotyková plocha Meizu MX6
  • výměna displeje Meizu MX6

Pro daný servisní díl pro Meizu MX6 poskytujeme záruku 2 roky. Kromě atraktivní ceny a vysoké kvality Vás při koupi servisního dílu potěší také to, že si ho můžete vyměnit i sami. LCD displej s dotykovým sklem totiž dodáváme již spojeny a jsou tedy ideálně připraveny na výměnu. Tu Vám popíše následující video, kde najdete vše, co budete muset udělat, abyste se dočkali úspěšného rozzáření Vašeho nového Meizu MX6 LCD displeje s dotykovým sklem a tedy úplného oživení Vaší čínské vlajkové lodi.

Čím dříve si u nás Meizu MX6 LCD displej s dotykovým sklem objednáte, tím dříve budou věci vyřešeny.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Meizu, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Produkt zatím nemá žádné recenze.