LCD Displej + Dotykové sklo Samsung Galaxy Note 8

Samsung

Pro značku telefonu
Samsung

Samsung Galaxy Note 8 lcd displej + dotykové sklo

Tablet a smartphone v jednom zařízení? Přesně takto by se dal pojmenovat Samsung Galaxy Note 8 s dotykovým perem S-Pen. Nabízí prémiový elegantní vzhled a výkonné vnitřní komponenty. Super Amoled displej má obrovskou 6,3-palcovou úhlopříčku, rozlišení 2960 x 1440 px a ochranné sklo Gorilla Glass 5.

Hardwarové vybavení ukryté v útrobách Samsung Galaxy Note 8 nabízí osmijádrový procesor Exynos s nejvyšší dosahovanou frekvencí 2,3 GHz doplněným o výkonnou operační paměť 6 GB. O softwarové řešení se stará jak jinak operační systém Android verze nugát. Tyto parametry z něj dělají výkonné zařízení vhodné pro podnikatele či kreativců.

Přesto mu v Samsungu dopřáli kvalitu fotoaparátů, na zadní straně jsou umístěny dva 12 snímače podpořené LED bleskem a možností natáčení videa ve vysokém 4K rozlišení. Přední strana umožňuje fotografování a natáčení videa v QHD kvalitě díky 8Mpx přední kameře.

Paměťově nabízí 64 GB kapacitu, která je v případě nedostatku místa snadno rozšiřitelná o dalších 256 GB. Samsung Galaxy Note 8 má ve výbavě pokročilé možnosti zabezpečení včetně čtečky otisků prstů či jedinečného skenování oční duhovky.

Prolomit displej na takto drahém zařízení není určitě nic příjemné a vy přemýšlíte nad tím, zda tento omezující nedostatek dále trpět nebo pořídit výměnu. Častokrát jde o předražené náhradní díly postrádající kvalitu provedení. U nás se vám toto nestane, my vám nabídneme kvalitní lcd displej s dotykovým sklem pro Samsung Galaxy Note 8.

Finance, které u nás ušetříte se vám budou jistě hodit při platbě za zákrok v servisu. Pokud se však rozhodnete tento proces uskutečnit doma, určitě si předtím podívejte následující video. U zařízení této cenové kategorie však doporučujeme přenechat tento zákrok na odborníka. https://www.youtube.com/watch?v=Jg1qs8Etaa8  Samsung Galaxy Note 8 můžete najít pod názvy: výměna Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 lcd displej

Samsung Galaxy Note 8 dotykové sklo

Display Samsung Galaxy Note 8

Dotyková plocha Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 sklíčko

Pro daný servisní díl pro Samsung Galaxy Note 8 poskytujeme záruku 2 roky.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Samsung, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Produkt zatím nemá žádné recenze.