LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Mi 8 Lite

Xiaomi Mi8 Lite LCD displej + dotykové sklo Perfektní stylový kousek v podobě smartphonu Xiaomi Mi8 Lite zaujme na první pohled každého. Povrch kovového těla je totiž pokryt...
Doporučená nabídka EO.CZ

Do týdne • 1 varianta65 Kč96 % • 712 recenzíDalší informace

Pro značku telefonu
Xiaomi

• , zakoupeno v FixShop

Zboží jsem nakonec vrátil, protože jsem jej nakonec nepotřeboval.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• rychlost dodání
    • zboží je opravdu na skladě

levný, kvalitní displej - po výměně funguje

Pro značku telefonu
Xiaomi

Xiaomi Mi8 Lite LCD displej + dotykové sklo

Perfektní stylový kousek v podobě smartphonu Xiaomi Mi8 Lite zaujme na první pohled každého. Povrch kovového těla je totiž pokryt nádhernými barvami se zrcadlovým efektem. Skvělý výkon zajišťuje 8-jádrový procesor Snapdragon s frekvencemi 4x 2,2 GHz a 4x 1,8 GHz. Nejpokročilejší multitasking je pro Xiaomi Mi8 Lite hračkou díky 4 GB (resp. 6 GB) operační paměti.

Vpředu se nachází displej promítající barvy čistě a jasně. Má úhlopříčku 6,28-palců a na zobrazování používá technologii IPS LCD. Při prohlížení fotografií či videí si užijete FullHD + rozlišení 2280 x 1080 px. Na horní straně se nachází špičková přední self kamera s rozlišením 24 Mpx a podporou focení za pomoci umělé inteligence.

Zadní strana Xiaomi Mi8 Lite disponuje dvěma snímači s rozlišeními 12 a 5 Mpx, díky kterým vytvoříte perfektní fotografie za každých okolností. Snímač je vybaven technologií duálních pixelů umožňující rychlé a precizní ostření. Kapacita paměti má velikost 64 resp. 128 GB, což je dostatek prostoru pro všechny vaše soubory.

Pokud patříte k těm nejnáročnějším, můžete ji rozšířit vložením microSD karty do velikosti 256 GB. Telefon zabezpečíte před nechtěnými návštěvníky vaším otiskem prstu díky čtečce umístěné pod zadním fotoaparátem. Slušná kapacita baterie 3350 mAh zvládne telefon udržet při životě během celého dne.

Všichni jistě známe situaci, kdy smartphone vypadne z ruky a my jen tajně doufáme aby se při pádu nepoškodilo dotykové sklo nebo lcd displej. Skončit to však může i prasklým displejem.

V tom případě se obraťte na nás a na náhradní díly v naší nabídce v podobě LCD displeje a dotykového skla pro váš Xiaomi Mi8 Lite. Po shlédnutí následujícího videa byste měli být schopen vyměnit poškozený displej za nový i sami. https://www.youtube.com/watch?v=7uYDLYTFcXM

Xiaomi Mi8 Lite můžete najít pod názvy: dotyková plocha Xiaomi Mi8 Lite dotykové sklo Xiaomi Mi8 Lite

Xiaomi Mi8 Lite lcd displej výměna Xiaomi Mi8 Lite lcd display Xiaomi Mi8 Lite

Pro daný servisní díl pro Xiaomi Mi8 Lite poskytujeme záruku 2 roky. V případě že nechcete riskovat a raději si za výměnu Xiaomi Mi8 Lite zaplatíte, navštivte servisní středisko.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Xiaomi, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FixShop

Zboží jsem nakonec vrátil, protože jsem jej nakonec nepotřeboval.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• rychlost dodání
    • zboží je opravdu na skladě

levný, kvalitní displej - po výměně funguje

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Značka BOE fhd dsi panel
    • Dotyk je plně funkčí ve všech custom ROMs a recovery
    • Nejlepší OEM panel pro Mi 8 Lite (originál nejde sehnat nebo za nevýhodnou cenu), ostatní panely jsou velmi špatně a to tak že jsem u ostatních kompletně stratil funkčtnost dotyku po pár restartech kvůli špatnému hardwaru.
    • Horší kvalita než originál Tianma a celkem špatná viditelnost na slunci
    • V některých custom ROMs jako pixel experience větší odezva dotyku než u originálu

Tenhle panel je dobrý ale není určitě nejlepší s porovnáním originálního, avšak pokud si displej chcete vyměnit a nemáte jak sehnat originál, tenhle panel je nejlepší volba a jedinná kterou doporučiji. Bohužel všechny obchody se nevyznají v panelech a neuvedou značku výrobce ani jestli funguje správně v ostatních systémech než je MIUI. Já vás můžu ujistit, že tenhle panel nemá problémy zvládat všechny recoveries a custom ROMS a jeho značka je BOE. Ja udělal risk jestli panel bude BOE nebo CSOT a risknul jsem správně, tady vás můžu ujistit že tenhle panel je dobrý a když ho koupíte na tomhle obchodě tak nebudete mít s ním problémy co se týče funkčnosti.

• , zakoupeno v Mobilmax

• Cena.