LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Mi Mix

Popis produktu

Parametry produktu

Pro značku telefonu
Xiaomi

Parametry produktu

Pro značku telefonu
Xiaomi

Popis produktu

Xiaomi Mi Mix lcd displej + dotykové sklo

Xiaomi Mi Mix je vybaven obrovským 6,4-palcovým displejem bez okrajů, který nabízí rozlišení 2040 x 1080 px. Díky vybavení těmto displejem a keramickému tělu smartphone na první pohled působí luxusně. Pohonným motorem Xiaomi Mi Mix je kvalitní čtyřjádrový procesor Snapdragon s frekvencí 2,35 GHz.

Díky němu můžete klidně pracovat v několika aplikacích současně a hrát ty nejnovější hry čemuž dopomáhá i operační paměť RAM s kapacitou 4 GB. Fotografování je s tímto zařízením jedinečný zážitek, nabízí totiž 16 Mpx snímač s funkcí ultra rychlého zaostřování a podporou LED blesku pro fotografování kdykoliv a za jakýchkoliv světelných podmínek.

Ve výbavě nechybí možnost natáčení v 4K kvalitě či zhotovování zpomalených záběrů. Zajímavostí je umístění přední 5 Mpx kamery, ta se totiž nenachází jak bývá zvykem nad displejem ale ve spodní části. Při obrovské kapacitě vnitřní paměti 128 GB není zapotřebí ani další slot pro paměťové karty, toto místo vám bude stačit pro všechny vaše soubory. Dodávku energie zajišťuje 4400 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení, kdy dostanete za méně než hodinu plnou kapacitu baterie.

Smartphony jsou v dnešní době vnímáno jako umělecké kousky, hlavně ty ve vyšší cenové kategorii při kterých se výrobci předhánějí ve velikosti úhlopříčky či v hardwarovém vybavení. Výjimkou není ani Xiaomi Mi Mix s jeho 6,4-palcovou úhlopříčkou. Zapomíná se však na jeho bezpečnost a ochranu proti rozbití, tu můžete zajistit různými ochrannými skly dostupnými na trhu.

Pokud je již na takové rady pozdě a displej je poškozen, nabízíme vám zcela nový náhradní díl v podobě lcd displeje na Xiaomi Mi Mix. Dostanete ho společně s dotykovým sklo, což výrazně usnadňuje samotný proces výměny a s pomocí následujícího videa ho pak bez problémů zvládne každý zručný domácí kutil. https://www.youtube.com/watch?v=MIqUSwh5Ovg  Xiaomi MI Mix naleznete pod názvy:

Xiaomi MI Mix lcd display

Xiaomi MI Mix lcd displej výměna Xiaomi Mi Mix

Xiaomi MI Mix dotykové sklo

Xiaomi MI Mix dotyková plocha

Pro daný servisní díl pro Xiaomi MI Mix poskytujeme záruku 2 roky.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Xiaomi, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.