LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Redmi 9

TOP 10 v kategorii LCD displeje k mobilním telefonům

LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Redmi 9

Lcd displej + dotykové sklo Xiaomi Redmi 9 Smartphone Xiaomi Redmi 9 je dalším z řady modelů, které se těší velké oblibě a to nejen díky své ceně ale zejména výbornému výkonu,...
Garantovaný nákup z PT-MOBIL

Pro značku telefonu
Xiaomi

• Rychlé vyřízení objednávky a do dvou dnů jsem to měla doma
  • , zakoupeno v F-mobil.cz

Objednaný LCD mi došel na druhý den. Skládá se s LCD a kovové chladící podložky. Po nalepení a vytvrdnutí se mi začal odlepovat display od chladící fólie už na druhý den. Objednal jsem druhý display a daný problém se opakoval za 3 dny.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Displej funguje, jak má, ale neodpovídá prezentaci na e-shopu.
    • Nabídka na internetu prezentuje displej společně s framem (rámečkem). Nicméně prodejce poslal holý displej bez framu a argumentuje tím, že se jedná o ilustrativní foto, a že v popisku není frame zmíněn. Toto považuji za klamavé.

Fotografie na e-shopu F-mobil.cz mohou být zavádějící a cenově tedy s ostatními e-shopy neporovnatelné. Nespoléhejte se na to, že dostanete to, co vidíte v nabídce na e-shopu. Můžete být pak nemile překvapeni, jako já.

Pro značku telefonu
Xiaomi

Lcd displej + dotykové sklo Xiaomi Redmi 9

Smartphone Xiaomi Redmi 9 je dalším z řady modelů, které se těší velké oblibě a to nejen díky své ceně ale zejména výbornému výkonu, zda širokému spektru fotosnímačem. Za zmínku také stojí kvalitní zobrazovací plocha, kterou představuje displej s velikostí úhlopříčky 6,5 "a rozlišením FullHD +.

Disponuje navíc ochranou v podobě povrchového tvrzeného dotykového skla Gorilla Glass 3. Pokud jste kreativní duše a rádi fotografujete vaše zážitky, tento model od Xiaomi vám poskytne velké spektrum možností. Od klasický snímků až po širokoúhlé či záběry s rozmazaným pozadím zachytíte pomocí až 4 snímačů umístěných na zadní části telefonu.

Přidává se také přední kamera, která je vybavena 8 Mpx rozlišením a umožní vám například možnost video rozhovorů s přáteli. V 32 resp. 64 GB paměti najdou vaše snímky či videa dostatek prostoru pro uložení a navíc můžete prostor rozšířit microSD paměťovou kartou. Nezapomínejme ani na výkonnost Redmi 9 od Xiaomi, zajišťuje ho osmijádrový procesor s čipsetem Helio G80 s maximálním výkonem 2,2 GHz a pomocník v podobě operační paměti s kapacitou 4 GB.

Smartphony s dotykovou obrazovkou jsou dnes věcí, kterou dennodenně používáme. Při nepozorné manipulaci však může dojít k poškození displeje. V případě že nepoužíváte ochranné sklo je pravděpodobnost ještě vyšší. Pokud se vám přihodila nepříjemnost v podobě rozbitého dotykové skla či displeje, máme pro vás náhradu.

Pro Xiaomi Redmi 9 máme v nabídce LCD displej s dotykovým sklem. V případě že patříte mezi technicky zdatnější, následující video vás provede celým procesem výměny. Pokud se vám zdá tento úkon složitý, vyhledejte servis mobilních telefonů a přenechte to na odborníka. https://www.youtube.com/watch?v=L7kOkgHrVXs

Xiaomi Redmi 9 naleznete pod názvy:

• dotyková plocha Xiaomi REDMI 9
  • lcd displej Xiaomi REDMI 9
  • Xiaomi REDMI 9 dotykové sklo
  • výměna Xiaomi REDMI 9
  • Xiaomi REDMI 9 lcd display

Pro daný servisní díl pro Xiaomi Redmi 9 poskytujeme záruku 2 roky. V případě že nechcete riskovat a raději si za výměnu Xiaomi Redmi 9 zaplatíte, navštivte servisní středisko.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Xiaomi neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Rychlé vyřízení objednávky a do dvou dnů jsem to měla doma

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Displej funguje, jak má, ale neodpovídá prezentaci na e-shopu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Mobilmax

Rychlý a zda se to i kvalitní

• , zakoupeno v FixShop

• Za tu cenu super kvalita

• ok
  • , zakoupeno v emobilshop

Rychlé dodání

emobilshop (prodejce)

Děkujeme za pozitivní hodnocení zboží zakoupeného v našem eshopu.
    S přáním hezkého dne,
    emobilshop.cz

• , zakoupeno v emobilshop

• Dobrá kvalita!

emobilshop (prodejce)

Děkujeme za pozitivní hodnocení zboží zakoupeného v našem eshopu.Naplňuje nás práce, když vidíme spokojeného zákazníka. Ceníme si vaši důvěru a těšíme se na další objednávku :) S přáním hezkého dne,emobilshop.cz