LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro lcd displej + dotykové sklo Značka Xiaomi se na našem trhu postupně zabydluje. Jejich dalším počinem je výkonný smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro,...
Doporučená nabídka Mobilmax

• vše v pořádku

Pro značku telefonu
Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro lcd displej + dotykové sklo

Značka Xiaomi se na našem trhu postupně zabydluje. Jejich dalším počinem je výkonný smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro, který se kromě toho může pochlubit i skvělými fotoaparáty či kvalitní zobrazovací plochou. Tu představuje obrovský 6,7-palcový displej, který nabídne dostatek prostoru a tak si můžete bez problémů podívat svá oblíbená videa či seriály a to vše ve FullHD + rozlišení.

Ochranu proti škrábancům poskytuje povrchové tvrzené sklo Gorilla Glass 5. Používání je pohodlné a provoz plynulá a to zejména díky 4 resp. 6 GB operační paměti a uživatelskému prostředí, které má na svědomí operační systém Android 10 s uživatelskou nadstavbou MIUI 11.

O skvělý výkon se stará osmijádrový procesor s čipsetem Snapdragon 720g a maximální frekvencí 2,3 GHz. Redmi Note 9 Pro od Xiaomi je vybaven celkem až 5 fotoaparáty. Čtyři se nacházejí na zadní straně, mají rozlišení 48 + 8 + 5 + 2 Mpx a kromě klasických snímků poslouží k zachycení širokoúhlých, makro či záběrů s rozostřeným pozadím. Přidává se k nim nad displejem v nenápadném výřezu umístěna 16 Mpx šelf kamera.

Velkým problémem při používání telefonu může být prasklé dotykové sklo či poškozena zobrazovací plocha displeje. S námi ho však můžete jednoduše vyřešit koupí nového lcd displeje s dotykovým sklem, které jsou vyrobeny přesně pro váš Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Výměnou zabezpečíte další roky bezproblémového provozu zařízení a nemusíte vyhazovat tisíce korun  za nový telefon. Peníze ušetřené u nás můžete následně využít k odbornou výměnu displeje v servisu nebo ji pořídit doma za pomoci následujícího videa. Buďte však nesmírně opatrný, aby nedošlo k ještě většímu poškození. https://www.youtube.com/watch?v=-fzI3iNJBc0

Xiaomi Redmi Note 9 Pro můžete najít pod názvy:

Xiaomi Redmi Note 9 Prodotyková plocha

Xiaomi Redmi Note 9 Pro dotykové sklo

Xiaomi Redmi Note 9 Pro lcd displej

Xiaomi Redmi Note 9 Pro výměna lcd display Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Pro daný servisní díl pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro poskytujeme záruku 2 roky. V případě že operaci výměny lcd displeje s dotykovou plochou n a telefonu Xiaomi chcete přenechat na odborníky, zajděte do nejbližšího servisu mobilních telefonů.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Xiaomi, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta64 Kč96 % • 4 596 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč100 % • 1 870 recenzíDalší informace